logo main-product-only

Yürüyerek 200 km.
Yollarda 15 gün.
1 Sistem.

En taşınabilir kamera sistemi ile tanışın ve geri ödeme talebinizi yapın.

1 Eylül 2018 - 15 Ocak 2019 tarihleri arasında bir OM-D E-M1 Mark II ve 3 adete kadar M.Zuiko PRO lensi satın alın.

Geri Ödeme Talep Formu

Geri ödemenizi almak için yalnızca talep formunu doldurun ve faturanızın bir kopyasını yükleyin. Ürün Detay Bölümüne ulaştığınızda, E-M1 Mark II ürününüzün ürün detaylarını doldurabileceksiniz. Daha sonra, lensinizi de talep etmek istiyorsanız, lütfen "başka ürün ekle" düğmesine tıklayın. 3 M.Zuiko PRO lensini talep edebilirsiniz. Yeni alanlar belirdiğinde, ürün açılır listesinden lens modelinizi seçin. Gerekli tüm bilgileri doldurduğunuzda, "gönder" i tıklamanız yeterlidir.

Başvurular 15 Şubat 2019 geceyarısına kadar gönderilmelidir.

Şartlar ve koşullar geçerlidir.

Geri Ödeme Talep Formunun başarılı bir şekilde sunulmasından sonra, taleplerinizin durumu hakkında sizi bilgilendiren otomatik bir e-posta alacaksınız.

Eğer bir sorunuz olursa lütfen: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Lütfen * ile işaretli alanları doldurun!
Kişisel Bilgiler
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Türkiye
*
DD/MM/YYYY
Banka Havalesi Için Veriler
*
*
*
*
*
  Ürün Bilgileri
  *
  OM-D E-M1 Mark II
  *
  *
  DD/MM/YYYY


  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen yeni objektifi satın aldığınız tarihi seçin
  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen seri numarasının bir resmini yükleyin

  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY


  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen yeni objektifi satın aldığınız tarihi seçin
  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen seri numarasının bir resmini yükleyin

  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY


  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen yeni objektifi satın aldığınız tarihi seçin
  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen seri numarasının bir resmini yükleyin

  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY


  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen yeni objektifi satın aldığınız tarihi seçin
  E-M1 Mark II'nizi 1 Eylül 2018'den önce satın aldıysanız ve MyOlympus'a önceden kaydettirdiyseniz lütfen seri numarasının bir resmini yükleyin

  *
  Güncelleme tarihi: 9:12 ÖÖ / 11-Oca-2019

  PROMOSYON KURAL VE ŞARTLARI


  1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (artık Olympus olarak anılacaktır) bir satış promosyonu yürütmektedir

  2. Geri ödeme talep edebilmek için, promosyon dahilindeki satın almalar 01.09.2018 ve 15.01.2019 tarihleri arasında yapılmış olmalıdır. Faturada bu satış tarihi açık şekilde gözükmelidir

  3. Talepler 01.09.2018 ila 15.02.2019 tarihleri arasında gönderilmelidir. Bu tarihten sonraki talepler dikkate alınmayacaktır.

  4.Bu promosyon sadece aşağıdaki Olympus ürünleri için geçerlidir:

  Lensler:
  M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 PRO (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4.0 IS PRO (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 17mm F1.8 PRO (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO  (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 40-150mm F2.8 PRO  (500 TL Geri Ödeme)
  M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO (500 TL Geri Ödeme)

  Kameralar:
  OM-D E-M1 Mark II (700 TL Geri Ödeme)

   

  Bu promosyon OM-D E-M1 Mark II'nin satın alınması ile ilgilidir. Bu nedenle, 700 TL'lik geri ödeme talebine başvurabilmek için 1 adet OM-D E-M1 Mark II almanız gerekir. Bir OM-D E-M1 Mark II ile birlikte, katılımcı fotoğraf makinesiyle birlikte satın alınacak en fazla 3 adede kadar birbirinin eşi olmayan M.Zuiko PRO lens için geri ödeme talep edebilir (kamera ve lenslerin tek bir faturada olması gerekmektedir) ve bu şekilde lens başına 500 TL'lik geri ödeme talep edilmiş olur . Yukarıda bahsedilenler noktalar; kamera ve lensler sadece tek bir ürün olarak satın alınmışsa, yani bir paketlenmiş kit dahilinde değilse geçerlidir. Kamera, bir veya daha fazla lens olan kit olarak satın alınmışsa, bu geri ödeme sadece kamera için talep edilebilir.İlgili satın alma ek olarak tek ürün olarak satın alınan lenslerden oluşuyorsa, aynı zamanda 3 adede kadar birbirinin eşi olmayan lens için de geçerlidir.
  Katılımcılar, sadece bir kamera için geri ödeme hakkına sahiptir. Daha fazla kamera gövdesi satın alınırsa, ek ve yeni bir talep talebi yapılmalıdır. Bir kişi, her biri isteğe bağlı olarak 3 adede kadar birbirinin eşi olmayan M.Zuiko PRO lensleri ile desteklenen en az bir OM-D E-M1 Mark II'den oluşan en fazla 3 geri ödeme talebi hakkına sahiptir.

  Tüm E-M1 Mark II kullanıcıları için: 1 Kasım 2018'den itibaren E-M1 Mark II'lerini MyOlympus'a seri numaralarıyla kaydettiren müşterilerimiz bu promosyona katılabilecekler.
  Şu anda sahip olduğunuz ve MyOlympus'ta kayıtlı olan OM-D E-M1 Mark II seri numarasını girin. Ardından E-M1 Mark ll satın alımının kanıtı olarak, satın alma faturası yerine seri numaranızın bir resmini yükleyin ve talebinizi gönderirken lütfen yeni objektifleri satın aldığınız tarihi E-M1 Mark ll'yi satın alma tarihi olarak seçin.
  Daha sonra katılımcılar, birbirinin benzeri olmayan ayrı ürünler olarak satın alınmış, yani bir E-M1 Mark II kitinin içerisinde yer almayan 3 adede kadar M.Zuiko PRO objektifi talep edebilirler. Aksi halde, nakit ödeme yapılamayacaktır.

   

  5. Bu promosyon aşağıdaki ülkelerin birinden satın alınmış ve yine aynı ülkelerin birinden talep edilmiş olmalıdır: Andorra, Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandinya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Irlanda, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Hollanda, Türkiye, İngiltere. Katılımcılar en az 18 yaşında olmalı ve yukarıdaki ülkelerin birinde yaşıyor olmalıdır.

  Başvurunuzu göndermek için lütfen bulunduğunuz ülkenin sayfasını ziyaret edin. Lütfen "farklı Avrupa Ülkesinde" seçeneğini seçin ve kaydınızı gönderin. Bize ulaştığında satıcı adını değiştireceğiz.

  6. Bu promosyon sadece yetkili Olympus bayilerinden alınmış ürünlerde geçerlidir. Yetkili bayi listesi için tıklayınız.

  7. Olympus ikinci el ürünler için yapılan dikkate almayacaktır. Seri numarası, isim, banka detaylarında benzerlikler ve çift gönderimler dikkatle incelenecektir.

  8. Geri ödeme talebi sadece bonus.olympus.eu sitesi üzerinden yapılabilir.

  9. Geri ödeme talebinde bulunmak için, katılımcılar çevrim için başvuru formunda yıldız ile işaretli alanları doğru şekilde doldurmalıdır. Adı Soyadı ve bank detayları, paranın aktarımı ve katılımcının kimliğini doğrulamak için gereklidir. E-posta adresi ise katılımcı ile iletişim içinde bulunmak için gereklidir. Ürün seri numarası Olympus tarafından kontrol edilecektir. Ayrıca katılımcı ürünle ilgili faturayı tam ve okunaklı şekilde yüklemiş olmalıdır.

  10 . Bu promsyon için Olympus aşağıdaki Promosyon Ajansı ile çalışmaktadır. (bundan sonra AJANS olarak anılacaktır):

  Sales Promotions
  IDA Business & Technology Park,
  Ring Road, Kilkenny
  Ireland

  AJANS bütün verileleri incelemek ve güvenli saklamak için uluslararası veri koruma yasaları çerçevesinde yetkilendirilmiştir.

  11. Veri koruması: Bu promosyon süresince toplanan bütün veriler Olympus ve AJANS tarafından sadece bu promosyon için kullanılacaktır. Toplanan veri sıkı bir gizlilik ile saklanacak, transfer edilmeyecek, satılmayacak ve kiralanmayacaktır. Reklam amaçlı kullanmılmayacaktır.

  12. Kayıt ardından, katılımcı talebin alındığını ve kontrol edildiğini bildiren bir otomatik e-posta alacaktır.

  13. Para transferi süresi başvurunuzun onaylandığı günden itibaren 30 iş günü alabilir. Para transferi sırasında hesabınızın olduğu banka, bankanız ile aranızdaki sözleşmeye gör kesinti yapabilir. Herhangi bir kesinti durumunda lütfen bankanızla görüşünüz. Yapılacak muhtemel kesintiler tamamen bankanız ile ilgili olup Olympus'un kontrolü dışındadır.

  14. Bonus promosyonu orijinal alıcı için kullanılabilir ve kişi başına bir talep ile sınırlıdır. Firmalar, kuruluşlar ve kurumlardan talepler ve satıcılardan alacaklar bu teklifin dışında tutulur. Ayrıca, Olympus çalışanları bu promosyona dahil değildir.

  15. KDV ödenmediği durumda Olympus talebi reddetme hakkını saklı tutar.

  16. Olympus yanlış ve eksik talepleri reddetme hakkını saklı tutar. Hasarlı, eksik talepler ve faturalar geçersizdir.

  17. Bayiden geri iade alınmış ürünler bu promosyon için geçerlidir. Olympus bu durumda ürün geri alınmış ürün olup olmadığı kontrol etme hakkını saklı tutar ve müşteriden para iadesi talep edebilir.

  18. İki tarafında suçu olmayan ve imkansız hale getiren Force Majeure yüzünden kontrol dışı olaylar sonucunda Olympus sorumlu olmayacaktır.

  19. Olympus promosyon herhangi bir anda bitirme hakkını saklı tutar.

  20. Promosyon konusunda herhangi bir sorunuz varsa lütfen e-posta gönderiniz: Olympus@sales-promotions.com

  21. Bu promosyonda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Promosyon sürecinde bayilerin ürünleri stoklarında bulunduramaması Olympus’un sorumluluğunda değildir.

  22. Geri ödeme talebini tasdik eden katılımcılar burada yazan promosyon şart kurallarını okumuş, anlamış ve Kabul etmiş olacak ve gönderdiği verinin doğru ve tam olduğunu garanti etmiş olacaktır.

  23. Bu Hüküm ve Koşullar, Alman yasalarına göre düzenlenmiş ve yorumlanmıştır ve bu Hüküm ve Koşullar ile ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir uyuşmazlık, Alman mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir. AB'de ikamet eden bir müşteriyseniz, bu durum ikamet ettiğiniz ülkedeki yetkili mahkemelere herhangi bir ihtilaf getirme hakkınızı etkilemeyecek ve aynı zamanda ikamet ettiğiniz ülkenin kanununun zorunlu hükümleri altında koruma hakkından da yararlanamayacaktır.

  24. Avrupa Komisyonu, http://ec.europa.eu/consumers/odr (sözde OS platformu) altında çevrimiçi yargısız çözümlere adanmış bir platform sunmaktadır. Ne de bir tüketici tahkim kurulunda uyuşmazlık çözüm prosedürlerine katılmakla ilgilenmiyoruz veya bunu yapmak zorunda değiliz.

  * Gönder tuşuna tıklayarak bu promosyonun Şartlar ve Koşullarını okuyup kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bilgilerinizin Veri Koruma Kanunu'na uygun olarak dosyada tutulacağını kabul ediyorsunuz.
  * MyOlympus topluluğunda** bir hesap oluşturulmasını kabul ediyorum ve MyOlympus Kullanım koşullarını kabul ediyorum. Onaylı olduğum kişisel verilerin MyOlympus Gizlilik Uyarısı uyarınca Olympus tarafından depolanabileceğini, kullanılacağını ve işlenebileceğini onaylıyorum.
  İşbu belge ile Olympus Europa SE & Co. KG'nin e-posta pazarlamasına abone oluyorum ve bu kuruluşlar tarafından bana kamera, ses ürünleri ve ilgili hizmetler için kişiselleştirilmiş ve özel bilgiler ve teklifler gönderilmesi amacıyla adım ve e-posta adresimin işlenmesine onay veriyorum.
  **Bu promosyonda kullanılan e-posta adresiyle zaten MyOlympus'da bir hesabınız varsa, hesap güncellenecektir.

  Davranışsal izleme ve veri elde tutma sürelerini içeren veri işlenmesi bilgilerinin yanı sıra kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin haklarınız için lütfen Gizlilik Bildirimi ve Çerez Politikası belgelerimize bakın. E-posta pazarlamamızı artık almak istemiyorsanız onayınızı buraya tıklayarak istediğiniz zaman ve ücretsiz olarak geri çekebilirsiniz. Ayrıca her bir bültenin sonundaki aboneliği kaldırma linkine tıklayarak bülten aboneliğinizi de kaldırabilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz, geri çekme öncesinde onayınıza dayalı olarak yapılan işlemlerin yasallığını etkilemeyecektir.

  OM-D E-M1 Mark II
  700 TL Geri Ödeme

  plus_sign