Olympus-Logo OMD-Logo

Saa nende suurepäraste OLYMPUS toodete pealt boonust!

Osta kampaaniaperioodil, 01.05.2018 - 31.07.2018, üks all nimetatud toodetest ja saa boonust.

Kampaanias osalemise vorm

Boonuse saamiseks tuleb vaid esitata kampaanias osalemise taotlusvorm, mis sisaldab nõutud andmetega täidetud ankeeti ja üleslaetud ostutšekki. Taotlusvorm peab laekuma hiljemalt 31.08.2018 keskööks. Kui taotlusvormi esitamine õnnestub, saate automaatse e-maili, mis sisaldab teavet teie taotluse staatuse kohta. Kui teil on täiendavaid küsimusi, saatke palun meile e-kiri aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Palun täitke kõik kohustuslikud väljad, mis on tähistatud*
Isikuandmed
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Eesti
Pangaülekande Andmed
*
*
*
*
 
*
  Toote andmed
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Palun esitage oma ostutõend:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  Lisainfo
  *
  This helps us to send you personalized emails, e.g. on your birthday.
  Uuendatud 10:45 / 30-mai -2018

  Kampaania tingimused

  1. OLYMPUS Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097, (siin ja edaspidi nimetatud kui OLYMPUS) viib läbi boonuskampaania.

  2. Boonuse saamiseks kvalifitseeruv tooteost peab olema sooritatud perioodil 01.05.2017 kuni 31.07.2018. Ostutšekil peab olema eelpool nimetatud ajavahemikku jääv ostukuupäev.

  3. Taotlus peab laekuma enne keskööd 31.08.2018. Pärast nimetatud tähtaega laekunud taotlusi ei aktsepteerita.

  4. Käesolev kampaania kehtib ainult järgnevate OLYMPUS boonustoodete kohta:

  Objektiivid:

  M. Zuiko Digital ED 17mm 1:1.2 PRO (175€ bonus)

  M. Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 PRO (175€ bonus)

  M. Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO (175€ bonus)

  M. Zuiko Digital 25mm 1:1.8 (50€ bonus)

  M. Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro (75€ bonus)

  M. Zuiko Digital ED 9‑18mm 1:4.0‑5.6 (100€ bonus)

  M. Zuiko Digital ED 75–300mm 1:4.8–6.7 II (100€ bonus)

  Kaamerad:

  OM-D E-M5 Mark II (200€ bonus)

  OM-D E-M10 Mark II (75€ bonus)

  OM-D E-M1 0 Mark III (75€ bonus) 

  Kõik objektiivid peavad olema ostetud eraldiseisva tootena, mitte komplekti osana. Ükskõik milline OM-D E-M10 Mark II/ OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark IIkaameraga komplektis olev objektiiv ei kvalifitseeru boonuskampaania tootena.

  5. Käesolev boonuskampaania kehtib vaid uutele toodetele, mis on ostetud ja kätte saadud järgnevatest riikidest: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Iiirimaa, Läti, Leedu, Luksemburg, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Venemaa, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Holland, Suurbritannia. Kampaanias osalejad peavad olema vähemalt 18 aastat vanad ja elama ühes ülal nimetatud riigis. Lisaks, osaleja peab omama pangakontot riigis, kust kampaaniatoode osteti.

  6. Boonuskampaania kehtib vaid uutele toodetele, mis on ostetud ametlikult edasimüüjalt.

  7. OLYMPUS ei aktsepteeri kasutatud toodetele tehtud kampaanias osalemise taotlusi. Kõiki nime, seerianumbri ja/või pangaandmete kattuvusi kontrollitakse automaatselt.

  8. Boonuskampaania taotlusi saab esitada vaid läbi veebilehe bonus.olympus.eu.

  9. Boonuse saamiseks peavad kampaanias osalejad täitma kõik online kampaaniavormi kohustuslikud väljad, mis on tähistatud tärniga. Eesnimi ja perekonnanimi ning pangaandmed on vajalikud raha ülekandmiseks ja osaleja identiteedi tõendamiseks. E-kirja aadress on vajalik selleks, et informeerida osalejat tema taotluse staatusest ja võtta temaga ühendust juhul kui andmed on puudulikud või vigased. Toote seerianumbrit kontrollib OLYMPUS. Lisaks tuleb osalejal üles laadida oma boonustoote ostutšekk, mis peab olema täielikus ja loetavas vormis.

  10. OLYMPUS kasutab käesoleva boonuskampaania läbiviimisel järgmist müügiedendusagentuuri (siin ja edaspidi nimetatud kui AGENTUUR):

  Sales Promotions

  IDA Business & Technology Park,

  Ring Rad, Kilkenny

  Ireland

  AGENTUUR on volitatud käesoleva boonuskampaania kontekstis kogutud andmeid töötlema, kontrollima ja kaitsma selliselt, et oleks tagatud vastavus rakenduva andmekaitseseadusega.

  11. Andmekaitse: kõiki käesoleva kampaania kestel kogutud andmeid kasutatakse OLYMPUS’e ja AGENTUURI poolt vaid käesoleva kampaania eesmärgil. Selliselt kogutud andmeid käsitletakse rangelt konfidentsiaalsetena ja neid ei edastata, rendita ega müüda kolmandatele osapooltele; samuti ei kasutata neid reklaamiotstarbel.

  12. Kasutaja saab pärast registreerumist e-kirja teel automaatse teavituse, mis kinnitab taotluse laekumist ja valideerimisele suunamist.

  13. Ülekande tegemiseks võib kuluda kuni 30 päeva.

  14. Boonuskampaanias saab osaleda ainult esmane ostja ja üks inimene saab esitada vaid ühe taotluse ühe tootemudeli kohta. Ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide ning edasimüüjate poolt esitatavad taotlused ei kuulu käesoleva kampaania alla (max. 10taotlust). Ka OLYMPUS töötajad ei saa käesolevas kampaanias osaleda.

  15. Käesolev kampaania ei ole ühegi teise OLYMPUS kampaaniaga kombineeritav.

  16. OLYMPUS’el on õigus taotlus tagasi lükata kui käibemaks on maksmata.

  17. OLYMPUS’el on õigus tagasi lükata väärad ja valetaotlused. Kahjustatud, loetamatud ja puudulikud taotlused ja ostutšekid on kehtetud.

  18. Müüjale tagastatud tooteid ei saa kampaanias osalemiseks kasutada. OLYMPUS’el on õigus toote seerianumbri alusel kontrollida, kas toode on müüjale tagastatud ja juhul kui toode tagastatakse, tuleb kliendil raha OLYMPUS’ele tagasi kanda.

  19. OLYMPUS ei võta vastutust käesoleva pakkumise täitmise ebaõnnestumise eest juhul kui ebaõnnestumise põhjuseks on vääramatust jõust tulenevad ükskõik millised asjaolud, mis kummagi osapoole süüst sõltumata muudavad võimatuks täitmise või rahuldava tulemuseni jõudmise.

  20. OLYMPUS’el on õigus kampaania igal hetkel lõpetada.

  21. Kui teil on käesoleva pakkumise kohta küsimusi, saatke need palun e-kirja teel aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com.

  22. Käesolevasse kampaaniasse kuuluvad tooted on saadaval kuni kaupa jätkub. Edasimüüjate võimetus täita kampaaniaperioodil kampaaniatoodete tellimusi ei ole OLYMPUS’e vastutus.

  23. Osalejad peavad kampaania osalemistaotluse esitamisel lugema ja nõustuma käesolevate kampaania tingimustega ning isikuandmete kasutamisega, lisaks kinnitama esitatud andmete õigsust ja terviklikkust.

  * Klõpsates nõustumisnupul, kinnitad, et oled lugenud ja nõustud käesoleva kampaania tingimustega.Nõustute, et teie isikuandmeid säilitatakse vastavalt andmekaitse seadusele.
  * Nõustun MyOlympus keskkonna** konto loomisega ja MyOLYMPUSe kasutustingimustega. Kinnitan, et luban Olympus'el oma isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus isikuandmete kaitsmise reeglitele.
  Tellin käesolevaga Olympus Europa SE & Co. KG e-posti teel saadetavad turunduskirjad ja nõustun enda nime ja e-posti aadressi töötlemisega nende isikute poolt, eesmärgiga saata mulle personaliseeritud ja isikustatud teavet ja pakkumisi kaamera- ja audiotoodete ning seotud teenuste kohta.
  ** Kui olete juba registreerinud MyOlympus konto, kasutades sama e-maili aadressi kui käesolevas kampaanias, siis teie konto andmed uuendatakse.

  *Lisateavet andmete töötlemise, sh käitumismustrite jälgimise, andmete hoidmise aja ja Teie isikuandmete töötlemisega seotud õiguste kohta leiate meie Privaatsusteatisest ja Küpsisepoliitikast. Kui Te ei soovi enam meie turundusteemalisi e-kirju saada, saate nõusoleku alati tasuta tagasi võtta, kui klõpsate siia. Uudiskirja tellimusest saate loobuda ka iga uudiskirja lõpus asuvale tellimusest loobumise lingile klõpsates. Palun pidage meeles, et nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta andmete enne nõusoleku tagasi võtmist toimunud töötlemise õiguslikkust.