logo main-product-only

220 miili jalgsi.
15 päeva teel.
1 süsteem.

Proovi kõige mobiilsemat kaamerasüsteemi ja küsi kohe boonust.

Osta OM-D E-M1 Mark II ja kuni 3 M.Zuiko PRO objektiivi kampaania perioodil 1. september 2018 - 15. jaanuar 2019.

Kampaanias osalemise vorm

Oma boonuse saamiseks täida lihtsalt kampaaniavorm ja lae üles oma ostutšeki koopia. Kui jõuad toote detailandmete sektsiooni, saad sisestada oma E-M1 Mark II kaamera andmed. Kui seejärel soovid esitada taotluse ka oma objektiivi kohta, klõpsa nupul „lisa veel üks toode“. Sul on võimalik esitada taotlus kuni 3 M.Zuiko PRO objektiivi kohta. Kui ilmuvad uued väljad, vali toote rippmenüüst oma objektiivi mudel. Kui oled sisestanud kogu nõutud info, klõpsa lihtsalt nupul „saada“.

Taotlused peavad laekuma enne 15. veebruari 2019 keskööd.

Kehtivad kampaania tingimused.

Pärast boonuskampaanias osalemise taotluse edukat esitamist, saad automaatse e-kirja, mis sisaldab teavet sinu taotluste staatuse kohta.

Kui teil on küsimusi, saatke e-kiri aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Palun täitke kõik kohustuslikud väljad, mis on tähistatud*
Isikuandmed
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Eesti
*
DD/MM/YYYY
Pangaülekande Andmed
*
*
*
*
*
  Toote Andmed
  *
  OM-D E-M1 Mark II
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  Värskendatud 12:40 / 10-okt -2018

  Kampaania tingimused


  1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (siin ja edaspidi nimetatud kui Olympus) viib läbi boonuskampaania.

  2. Boonuse saamiseks kvalifitseeruv tooteost peab olema sooritatud perioodil 01.09.2018 kuni 15.01.2019. Ostutšekil peab olema eelpool nimetatud ajavahemikku jääv ostukuupäev.

  3. Taotlus peab laekuma vahemikus 01.09.2018 kuni 15.02.2019 kesköö. Pärast nimetatud tähtaega laekunud taotlusi ei aktsepteerita.

  4. Käesolev kampaania kehtib ainult järgnevate Olympus boonustoodete kohta:

  Objektiivid:
  M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4.0 IS PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 40-150mm F2.8 PRO (150 € tagasi)
  M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO (150 € tagasi)

  Kaamerad:
  OM-D E-M1 Mark II (200€ tagasi)

   

  Käesolev kampaania kehtib OM-D E-M1 Mark II kaamera ostmisel. Seetõttu peab raha tagastuse saamiseks ostma ühe OM-D E-M1 Mark II kaamera, mille pealt saab tagasi 200€. Koos ühe OM-D E-M1 Mark II kaameraga saab kampaanias osaleja esitada taotluse kuni 3 erineva M.Zuiko PRO objektiivi kohta, mis peavad olema ostetud koos kaameraga (üks ja sama ostutšekk), ja nii saab iga objektiivi pealt tagasi 150€. Eelnevalt öeldu kehtib vaid siis, kui kaamera ja objektiivid ostetakse eraldiseisvate toodetena, see tähendab mitte kokku kuuluva komplektina. Kui kaamera ostetakse komplektina koos ühe või mitme objektiiviga, saab raha tagasi küsida ainult kaamera pealt, ja kui vastav ost sisaldas lisaks ka objektiive, mis osteti eraldiseisva tootena, siis ka kuni 3 erineva eraldiseisva tootena ostetud objektiivi pealt.
  Ühe kampaanias osalemise taotluse kohta saab raha tagasi vaid ühe kaamera pealt. Kui ostetakse rohkem kaamera keresid, peab esitama täiendava uue osalemistaotluse. Üks inimene saab esitada maksimaalselt 3 taotlust, millest igaüks peab sisaldama vähemalt ühte OM-D E-M1 Mark II kaamerat ning soovi korral täiendavalt ka kuni 3 erinevat M.Zuiko PRO objektiivi.


  5. Käesolev boonuskampaania kehtib vaid järgnevatest riikidest ostetud uutele toodetele ja nendest riikidest esitatud kampaanias osalemise taotlustele: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Iiirimaa, Läti, Leedu, Luksemburg, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Venemaa, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Holland, Suurbritannia. Boonuskampaanias osalemise taotluse saab esitada ainult selles riigis, kust kampaaniatoode osteti. Kampaanias osalejad peavad olema vähemalt 18 aastat vanad ja elama ühes ülal nimetatud riigis või muus EU riigis, mis ei ole siinkohal nimetatud.

  6. Käesolev boonuskampaania kehtib vaid uutele toodetele, mis on ostetud otse ükskõik milliselt nimetatud ametlikult edasimüüjalt (Eesti autoriseeritud edasimüüjate nimekirja vaatamiseks klõpsake siia). Amazon kui lepinguline osapool on autoriseeritud edasimüüja. Kuid kolmandad osapooled, kes ei ole nimekirjas nimetatud ja kasutavad Amazoni müügiplatvormina, ei osale üheski boonuskampaanias.

  7. Olympus ei aktsepteeri kasutatud toodetele tehtud kampaanias osalemise taotlusi. Kõiki nime, seerianumbri ja/või pangaandmete kattuvusi kontrollitakse automaatselt.

  8. Boonuskampaania taotlusi saab esitada vaid läbi veebilehe bonus.olympus.eu

  9. Boonuse saamiseks peavad kampaanias osalejad täitma kõik online kampaaniavormi kohustuslikud väljad, mis on tähistatud tärniga. Eesnimi ja perekonnanimi ning pangaandmed on vajalikud raha ülekandmiseks ja osaleja identiteedi tõendamiseks. E-kirja aadress on vajalik selleks, et informeerida osalejat tema taotluse staatusest ja võtta temaga ühendust juhul kui andmed on puudulikud või vigased. Toote seerianumbrit kontrollib Olympus. Lisaks tuleb osalejal üles laadida oma boonustoote ostutšekk, mis peab olema täielikus ja loetavas vormis.

  10. Boonuskampaanias osalemise taotluse esitamisel, peab osaleja nõustuma MyOlympus keskkonda** konto loomisega ja MyOlympus kasutustingimustega. Osalejad peavad andma ka nõusoleku, et Olympus võib nende antud isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus andmekaitse eeskirjadele.

  11. Olympus kasutab käesoleva boonuskampaania läbiviimisel jägmist müügiedendusagentuuri (siin ja edaspidi nimetatud kui AGENTUUR):

  Sales Promotion
  IDA Business & Technology Park,
  Ring Rad, Kilkenny
  Iirimaa

  AGENTUUR on volitatud käesoleva boonuskampaania kontekstis kogutud andmeid töötlema, kontrollima ja kaitsma selliselt, et oleks tagatud vastavus rakenduva andmekaitseseadusega.

  12. Andmekaitse: kõiki käesoleva kampaania kestel kogutud andmeid kasutatakse Olympus’e ja AGENTUURI poolt vaid käesoleva kampaania eesmärgil. Selliselt kogutud andmeid käsitletakse rangelt konfidentsiaalsetena ja neid ei edastata, rendita ega müüda kolmandatele osapooltele; samuti ei kasutata neid reklaamiotstarbel.

  13. Kasutaja saab pärast registreerumist e-kirja teel automaatse teavituse, mis kinnitab taotluse laekumist ja valideerimisele suunamist.

  14. Ülekande tegemiseks võib kuluda kuni 30 päeva alates osalustaotluse valideerimisest.

  15. Boonuskampaanias saab osaleda ainult esmane ostja ja üks inimene saab esitada vaid ühe taotluse. Ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide ning edasimüüjate poolt esitatavad taotlused ei kuulu käesoleva kampaania alla. Ka Olympus'e töötajad ei saa käesolevas kampaanias osaleda.

  16. Olympus’el on õigus taotlus tagasi lükata kui käibemaks on maksmata.

  17. Olympus’el on õigus tagasi lükata väärad ja valetaotlused. Kahjustatud, loetamatud ja puudulikud taotlused ja ostutšekid on kehtetud.

  18. Müüjale tagastatud tooteid ei saa kampaanias osalemiseks kasutada. Olympus’el on õigus toote seerianumbri alusel kontrollida, kas toode on müüjale tagastatud ja juhul kui toode tagastatakse, tuleb kliendil raha Olympus’ele tagasi kanda.

  19. Olympus ei võta vastutust käesoleva pakkumise täitmise ebaõnnestumise eest juhul kui ebaõnnestumise põhjuseks on vääramatust jõust tulenevad ükskõik millised asjaolud, mis kummagi osapoole süüst sõltumata muudavad võimatuks täitmise või rahuldava tulemuseni jõudmise.

  20. Olympus’el on õigus kampaania igal hetkel lõpetada.

  21. Kui teil on käesoleva pakkumise kohta küsimusi, saatke need palun e-kirja teel aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com

  22. Käesolevasse kampaaniasse kuuluvad tooted on saadaval kuni kaupa jätkub. Edasimüüjate võimetus täita kampaaniaperioodil kampaaniatoodete tellimusi ei ole Olympus’e vastutus.

  23. Osalejad peavad kampaania osalemistaotluse esitamisel lugema ja nõustuma käesolevate kampaania tingimustega ning isikuandmete kasutamisega, lisaks kinnitama esitatud andmete õigsust ja terviklikkust.

  24. Käesolevad kampaania tingimused on loodud vastavalt Saksa seadusandlusele ja kuuluvad selle haldusalasse ning käesolevate kampaania tingimustega seoses tekkivad vaidlused kuuluvad vaid Saksa kohtute jurisdiktsiooni. Kui oled kasutaja, kelle elukoht on Euroopa Liidus, ei mõjuta see sinu õigust pöörduda oma elukohariigis pädevasse kohtusse ja saada kaitset vastavalt oma elukohariigis seadusega kehtestatud õigusnormidele.

  25. Euroopa Komisjon pakub online platvormi, mis on pühendatud seadusega reguleerimata resolutsioonidele aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr (niinimetatud OS-platvorm). Me ei ole huvitatud vaidluste lahendamise protseduuridest tarbija arbitraaži nõukogus, ega ka kohustatud seda tegema.

  * Klõpsates nõustumisnupul, kinnitad, et oled lugenud ja nõustud käesoleva kampaania tingimustega.Nõustute, et teie isikuandmeid säilitatakse vastavalt andmekaitse seadusele.
  * Nõustun MyOlympus keskkonna** konto loomisega ja MyOLYMPUSe kasutustingimustega. Kinnitan, et luban Olympus'el oma isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus isikuandmete kaitsmise reeglitele.
  Tellin käesolevaga Olympus Europa SE & Co. KG e-posti teel saadetavad turunduskirjad ja nõustun enda nime ja e-posti aadressi töötlemisega nende isikute poolt, eesmärgiga saata mulle personaliseeritud ja isikustatud teavet ja pakkumisi kaamera- ja audiotoodete ning seotud teenuste kohta.
  ** Kui olete juba registreerinud MyOlympus konto, kasutades sama e-maili aadressi kui käesolevas kampaanias, siis teie konto andmed uuendatakse.

  Lisateavet andmete töötlemise, sh käitumismustrite jälgimise, andmete hoidmise aja ja Teie isikuandmete töötlemisega seotud õiguste kohta leiate meie Privaatsusteatisest ja Küpsisepoliitikast. Kui Te ei soovi enam meie turundusteemalisi e-kirju saada, saate nõusoleku alati tasuta tagasi võtta, kui klõpsate siia. Uudiskirja tellimusest saate loobuda ka iga uudiskirja lõpus asuvale tellimusest loobumise lingile klõpsates. Palun pidage meeles, et nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta andmete enne nõusoleku tagasi võtmist toimunud töötlemise õiguslikkust.

  OM-D E-M1 Mark II
  200 € tagasi

  plus_sign