Palun täitke kõik kohustuslikud väljad, mis on tähistatud*
Isikuandmed
*
*
*
*
*
*
*
*
*
If you already have a MyOlympus account, please use the e-mail address which you used to register for it
*
Registreerumiseks peate olema vähemalt 18-aastane.
DD/MM/YYYY
Toote andmed
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
* Klõpsates nõustumisnupul, kinnitad, et oled lugenud ja nõustud käesoleva kampaania tingimustega.Nõustute, et teie isikuandmeid säilitatakse vastavalt andmekaitse seadusele.
* Nõustun MyOlympus keskkonna** konto loomisega ja MyOLYMPUSe kasutustingimustega. Kinnitan, et luban Olympus'el oma isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus isikuandmete kaitsmise reeglitele.
I hereby sign up to e-mail marketing from Olympus Europa SE & Co. KG and agree to the processing of my full name and e-mail address for the purpose of being sent personalized and individual information and offers for camera and audio products and any relevant services from the Company.
** Kui olete juba registreerinud MyOlympus konto, kasutades sama e-maili aadressi kui käesolevas kampaanias, siis teie konto andmed uuendatakse.

*Lisateavet andmete töötlemise, sh käitumismustrite jälgimise, andmete hoidmise aja ja Teie isikuandmete töötlemisega seotud õiguste kohta leiate meie Privaatsusteatisest ja Küpsisepoliitikast. Kui Te ei soovi enam meie turundusteemalisi e-kirju saada, saate nõusoleku alati tasuta tagasi võtta, kui klõpsate siia. Uudiskirja tellimusest saate loobuda ka iga uudiskirja lõpus asuvale tellimusest loobumise lingile klõpsates. Palun pidage meeles, et nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta andmete enne nõusoleku tagasi võtmist toimunud töötlemise õiguslikkust.