logo main-product-only

220 mylių pėsčiomis.
15 dienų kelyje.
1 sistema.

Išbandykite mobiliausią fotoaparatų sistemą ir reikalaukite premijos dabar

Įsigykite OM-D E-M1 Mark II ir iki 3 M.Zuiko PRO objektyvų akcijos laikotarpiu nuo 2018 m. Rugsėjo 1 d. Iki 2019 m. Sausio 15 d.

Paraiškos pateikimo forma

Norėdami gauti premiją, paprasčiausiai užpildykite prašymo formą ir nusiųskite savo sąskaitos kopiją. Kai pateksite į gaminio skyrių, galėsite užpildyti savo E-M1 Mark II informaciją. Tada, jei norite pateikti paraiškai ir savo objektyvą, spustelėkite mygtuką "pridėti kitą produktą". Galite pridėti iki 3 M.Zuiko PRO objektyvų. Kai pasirodys nauji laukai, išskleidžiamajame sąraše pasirinkite objektyvo modelį. Kai užpildėte visą reikiamą informaciją, tiesiog spustelėkite "pateikti".

Paraiškos turi būti gautos iki 2019 m. Vasario 15 d. vidurnakčio.

Taikomos sąlygos ir nuostatos.

Sėkmingai pateikus premijos prašymo formą, gausite automatinį el. laišką, kuriame informuosime apie jūsų paraiškos statusą.

Jei turite kokių nors klausimų, siųskite el. laišką adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Prašome užpildyti visus privalomus laukelius pažymėtus *
Asmeninė Informacija
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Lietuva
*
DD/MM/YYYY
Banko Pavedimo Išsami Informacija
*
*
*
*
*
  Gaminio Informacija
  *
  OM-D E-M1 Mark II
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  *
  Atnaujinta 12:40 / 10-Spa-2018

  Terminai ir Sąlygos


  1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (toliau vadinamas Olympus) atlieka skatinimo akciją.

  2. Norint pretenduoti į premiją, pirkimai turi būti įvykdyti nuo 2018-09-01 iki 2019-01-15 Pirkimo dokumentas turi įrodyti pirkimo datą per šį laikotarpį.

  3. Paraiškos turi būti gautos nuo 2018-09-01 iki 2019-02-15 vidurnakčio. Paraiškos nebus priimamos po šios datos.

  4. Ši akcija galioja tik šiems Olympus gaminiams:

  Objektyvai:
  M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 PRO (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4.0 IS PRO (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO  (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 40-150mm F2.8 PRO  (150€ premija)
  M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO (150€ premija)

  Fotoaparatai:
  OM-D E-M1 Mark II (200€ premija),


  Ši akcija galioja tik įsigyjant OM-D E-M1 Mark II fotoaparatą. Todėl, norėdami dalyvauti pinigų grąžinimo akcijoje, turėtumėte nusipirkti bent vieną OM-D E-M1 Mark II fotoaparatą, ir už jį gauti 200 € piniginę premiją. Kartu su OM-D E-M1 Mark II dalyviai gali gauti premiją už 3 skirtingus M.Zuiko PRO objektyvus kurie turi būti įsigyti kartu su fotoaparatu (viename kvite) ir tokiu būdu gauti 150€ premiją už kiekvieną objektyvą. Objektyvas, įsigytas rinkinyje su OM-D E-M1 Mark II, nedalyvauja pinigų grąžinimo akcijoje. Akcijoje dalyvaujantį OM-D E-M1 Mark II fotoaparatą galima įsigyti kaip atskirą produktą (tiktai kūną), taip pat ir komplekte su objektyvu, tačiau premija taikoma tik OM-D E-M1 Mark II fotoaparatui, bet ne objektyvui.
  Dalyviai gali reikalauti premijos už įsigytus ne daugiau kaip 3 (skirtingus) M.Zuiko PRO objektyvus (įsigyjamus atskirai, bet ne esančius komplekte su fotoaparatu) ir gauti 150 € premiją už objektyvą.
  Pagal vieną paraišką dalyviai gali reikalauti premijos tik už vieną fotoaparatą. Jei įsigyjama daugiau fotoaparatų, reikia pateikti papildomą naują paraišką. Vienas subjektas gali reikalauti premijos už ne daugiau kaip 3 OM-D E-M1 Mark II fotoaparatus ir už 9 M.Zuiko PRO objektyvus (įskaitant ne daugiau kaip 3 identiškus M.Zuiko PRO objektyvo modelius).

   

  5. Ši skatinimo akcija apsiriboja naujais produktais, kurie turi būti įsigyti vienoje iš šių šalių: Andora, Austrija, Belgija, Bulgarija, Kipras, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Italija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Olandija, Vokietija, Jungtinė Karalystė. Jūs galite pretenduoti į premiją šalyje, kurioje įsigijote produktą. Jums neleidžiama sujungti šios premijos su bet kokia kita Olympus premija ar nuolaida. Dalyviai turi būti bent 18 metų amžiaus ir būti vienos iš išvardintų šalių, ar bet kurios kitos, nepaminėtos čia ES šalies gyventojai.

  6. Ši paskatinimo akcija galioja tik naujiems produktams, kurie buvo tiesiogiai nupirkti iš Amazon arba iš bet kurio kito išvardinto įgaliotojo platintojo (LT įgaliotųjų platintojų sąrašą galite rasti čia). Trečiosios šalys, kurios nėra išvardytos ir naudojančios Amazon kaip pardavimo platformą, nėra įtraukiamos į bet kokią pinigų grąžinimo skatinimo akciją.

  7. Olympus nepriims paraiškų ir pretenzijų dėl ne naujų gaminių įsigyjimo, taip pat dėl gaminių įsigytu ne išvardintose valstybėse. Visi serijinių numerių, pavadinimų ir/arba banko duomenų dubliavimai bus tikrinami automatiškai.

  8. Paraiška premijai gauti gali būti pateikiama tik per bonus.olympus.eu interneto svetainę.

  9. Norėdami pretenduoti į premiją, dalyviai privalo užpildyti visą privalomą informaciją interneto formoje, pažymėtą žvaigždute. Vardas ir pavardė bei banko duomenys turi būti užpildyti norint pervesti pinigus ir kaip dalyvio tapatybės įrodymas. El.pašto adresas reikalingas tam, kad klientas galėtų sekti paraiškos būseną, taip pat norint susisiekti dėl bet kurių trūkstamų arba neteisingų duomenų. Gaminio serijos numeris bus patikrintas Olympus. Taip pat dalyvis turi atsiųsti pirkimą patvirtinantį dokumentą, kuris turi būti aiškus ir įskaitomas.

  10. Teikdami premijos paraišką, dalyviai sutinka sukurti paskyrą MyOlympus bendruomenėje** ir priimti MyOlympus naudojimosi sąlygas. Dalyviai taip pat pareiškia savo sutikimą, kad jų teikiami asmeniniai duomenys gali būti saugomi, naudojami ir apdorojami Olympus pagal MyOlympus privatumo pranešimą.

  11. Šios akcijos priežiūrą Olympus paveda organizuoti pardavimų skatinimo agentūrą (toliau Agentūra):

  Sales Promotions
  IDA Business & Technology Park,
  Ring Rad, Kilkenny,
  Ireland

  Agentūra turi teisę tvarkyti prižiūrėti ir saugoti visą šios akcijos metu pateiktą informaciją, tokiu būdu, kad būtų garantuota, jog laikomasi taikytinų duomenų apsaugos teisės aktų.

  12. Duomenų apsauga: Visi surinkti duomenys per skatinimo akciją bus naudojami Olympus ir AGENTŪROS išimtinai šios akcijos reikmėms. Gauti duomenys bus apdorojami konfidencialiai ir nebus perduoti, išnuomoti ar parduoti trečiosioms šalims, taip pat nebus taikomi reklamos tikslais. Jūsų pašto adresas ir banko duomenys bus ištrinti praėjus 6 mėnesiams nuo akcijos pabaigos.

  13. Prisiregistravus, dalyvis gaus automatizuotą pranešimą elektroniniu paštu, kuriame informuojama, kad paraiška buvo gauta ir dabar yra patvirtinta.

  14. Pavedimas gali užtrukti iki 30 dienų nuo paraiškos pateikimo patvirtinimo.

  15. Premijos skatinimas yra skirtas galutiniam pirkėjui, ir yra apribojamas iki vienos paraiškos vienam asmeniui. Paraiškos iš įmonių, organizacijų ir institucijų bei perpardavėjų nėra priimamos. Olympus darbuotojai taip pat negali dalyvauti šioje akcijoje.

  16. Olympus pasilieka teisę nepriimti paraiškų tuo atveju jei PVM nebuvo sumokėtas.

  17. Olympus pasilieka teisę atsisakyti netinkamų ir neteisingų paraiškų. Pažeisti, netinkami arba neišsamūs paraiškos ir pirkimo dokumentai yra negaliojantys.

  18. Produktai, kurie išperkami mažmeninio pardavėjo neturi teisės dalyvauti skatinimo akcijoje. Olympus pasilieka teisę patikrinti, ar gaminiai buvo išpirkti pardavėjo remiantis gaminio serijos numeriais, tokiu atveju klientas turės pervesti pinigus atgal į Olympus.

  19. Olympus negali būti atsakingi už šio pasiūlymą neįvykdymą, jei koks nors veiklos sutrikimas yra sukeltas nenumatytų aplinkybių, force majeure, arba dėl bet kurios šalies kaltės teikti veiklos neįmanoma arba veikla negali būti atlikta tinkamai.

  20. Olympus pasilieka sau teisę nutraukti šią skatinimo akciją bet kuriuo metu.

  21. Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su šia akcija, prašome siųsti elektroninį laišką adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com

  22. Į šią akciją įtrauktų gaminių limitas priklauso nuo atsargų kiekio. Jei mažmenininkai negali įvykdyti gaminių užsakymų per akcijos laikotarpį , tai nėra Olympus atsakomybė

  23. Pateikę premijos gavimo paraišką, dalyviai bus laikomi , kad perskaitė ir sutinka su šiomis sąlygomis, taip pat duomenų apdorojimu, be to, užtikrina pateiktų duomenų tikslumą ir išsamumą.

  24. Šios Taisyklės yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Vokietijos įstatymus, bet bet kokie ginčai, kylantys dėl šių Taisyklių ir sąlygų, priklauso išimtinei Vokietijos teismų jurisdikcijai. Jei esate vartotojas, gyvenantis ES, tai neturės įtakos jūsų teisėms pareikšti bet kokį ginčą jūsų gyvenamosios vietos kompetentingiems teismams ir taip pat naudotis apsauga pagal privalomas jūsų gyvenamosios vietos valstybės įstatymų nuostatas.

  25. Europos Komisija suteikia platformą, skirtą neteisminiams sprendimams internete, adresu http://ec.europa.eu/consumers/odr (vadinamoji OS platforma). Mes nesame suinteresuoti dalyvauti ginčų sprendimo procedūrose vartotojų arbitražo taryboje, nebent esame priversti tai daryti.

  * Paspaudę "Pateikti" jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su šios akcijos sąlygomis ir nuostatomis ir jūs sutinkate, kad jūsų duomenys bus saugomi pagal duomenų apsaugos įstatymą.
  * Sutinku sukurti paskyrą bendruomenėje MyOlympus** ir priimti MyOlympus naudojimo sąlygas. Aš pareiškiu savo sutikimą, kad mano teikiami asmeniniai duomenys gali būti saugomi, naudojami ir apdorojami Olympus pagal MyOlympus privatumo pranešimą.
  Sutinku prenumeruoti „Olympus Europa SE & Co. KG“ reklaminius el. laiškus ir sutinku, kad šis subjektas tvarkytų mano vardą, pavardę ir el. pašto adresą siekdamas siųsti man asmeniškai pritaikytą ir individualizuotą informaciją bei fotoaparatų ir garso produktų bei susijusių paslaugų pasiūlymus.
  ** Jei jau turite paskyrą "MyOlympus" su šiame reklaminiame skelbime naudojamu el. pašto adresu, paskyra bus atnaujinta.

  Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, įskaitant elgsenos stebėjimą ir saugojimo laikotarpius, taip pat apie jūsų teises, susijusias su jūsų asmens duomenų tvarkymu, rasite mūsų Privatumo pranešime ir Slapukų politikoje. Jei nebenorite gauti mūsų reklaminių el. laiškų, galite bet kuriuo metu nemokamai atšaukti savo sutikimą spausdami čia. Naujienlaiškio prenumeratos taip pat galite atsisakyti spustelėdami kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje pateiktą prenumeratos atsisakymo nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės jokios įtakos sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

  OM-D E-M1 Mark II
  200 € premija

  plus_sign