Olympus-Logo OMD-Logo

Gaukite premiją už puikius OLYMPUS gaminius!


Pirkite vieną iš žemiau paminėtų gaminių per akcijos laikotarpį nuo 2018.05.01. iki 2018.07.31 gaukite jums priklausančią premiją.

Premijos gavimo forma

Norėdami gauti premiją tiesiog pateikite visą reikalingą informaciją užpildydami paraišką ir pridėkite pirkimo dokumentą. Paraiškos turi būti gautos iki 31.08.2018 vidurnakčio. Po sėkmingo paraiškos formos pateikimo gausite automatinį pranešimą elektroniniu paštu, informuojanti jus apie jūsų paraiškos statusą. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Prašome užpildyti visus privalomus laukelius pažymėtus *
Asmeninė informacija
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Lietuva
Banko Pavedimo Išsami Informacija
*
*
*
*
 
*
  Gaminio informacija
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/YYYY
  Prisekite pirkimo dokumentą:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  Papildoma informacija
  *
  Tai padės mums atsiųsti Jums asmeninį el. laišką, pvz., Jūsų gimtadienio proga
  Atnaujinta 10:45 / 30-Geg-2018

  Terminai ir Sąlygos

  1. OLYMPUS Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097, (toliau vadinamas OLYMPUS) atlieka skatinimo akciją.

  2. Norint pretenduoti į premiją, pirkimai turi būti įvykdyti tarp 2018/05/01 ir 2018/07/31. Pirkimo dokumentas turi įrodyti pirkimo datą per šį laikotarpį.

  3. Paraiškos turi būti gautos iki 2018/08/31 Paraiškos nebus priimamos po šios datos.

  4. Ši akcija galioja tik šiems OLYMPUS gaminiams:

  Objektyvai:

  M. Zuiko Digital ED 17mm 1:1.2 PRO (175€ premija)
  M. Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 PRO (175€ premija)
  M. Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO (175€ premija)
  M. Zuiko Digital 25mm 1:1.8 (50€ premija)
  M. Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro (75€ premija)
  M. Zuiko Digital ED 9‑18mm 1:4.0‑5.6 (100€ premija)
  M. Zuiko Digital ED 75–300mm 1:4.8–6.7 II (100€ premija)

  Fotoaparatai:

  OM-D E-M5 Mark II (200€ premija)
  OM-D E-M10 Mark II (75€ premija)
  OM-D E-M1 0 Mark III (75€ premija)

  Visi objektyvai turi būti perkami atskirai, o ne rinkiniuose su fotoaparatais. Objektyvas, kuris nupirktas komplekte su OM-D E-M10 Mark II/ OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II nepretenduoja į premiją, tik fotoaparatas.

  5. Ši skatinimo akcija apsiriboja naujais produktais, kurie turi būti įsigyti vienoje iš šių šalių: Andora, Austrija, Belgija, Bulgarija, Kipras, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Italija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija,Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Olandija, Vokietija, Jungtinė Karalystė. Jūs galite pretenduoti į premiją šalyje, kurioje įsigijote produktą. Jums neleidžiama sujungti šios premijos su bet kokia kita Olympus premija ar nuolaida. Dalyviai turi būti bent 18 metų amžiaus ir būti vienos iš išvardintų šalių gyventojai. Taip pat dalyviai privalo turėti galiojančią banko sąskaitą pirkimo šalyje.

  6. Ši paskatinimo akcija galioja tik naujiems produktams, kurie buvo tiesiogiai nupirkti iš Amazon arba iš bet kurio kito išvardinto įgaliotojo platintojo (LT įgaliotųjų platintojų sąrašą galite rasti čia). Trečiosios šalys, kurios nėra išvardytos ir naudojančios Amazon kaip pardavimo platformą, nėra įtraukiamos į bet kokią pinigų grąžinimo skatinimo akciją. 

  7. Olympus nepriims paraiškų ir pretenzijų dėl ne naujų gaminių įsigyjimo, taip pat dėl gaminių įsigytu ne išvardintose valstybėse. Visi serijinių numerių, pavadinimų ir/arba banko duomenų dubliavimai bus tikrinami automatiškai.

  8. Paraiška premijai gauti gali būti pateikiama tik per bonus.olympus.eu  interneto svetainę.

  9. Norėdami pretenduoti į premiją, dalyviai privalo užpildyti visą privalomą informaciją interneto formoje, pažymėtą žvaigždute. Vardas ir pavardė bei banko duomenys turi būti užpildyti norint pervesti pinigus ir kaip dalyvio tapatybės įrodymas. El.pašto adresas reikalingas tam, kad klientas galėtų sekti paraiškos būseną, taip pat norint susisiekti dėl bet kurių trūkstamų arba neteisingų duomenų.Gaminio serijos numeris bus patikrintas Olympus. Taip pat dalyvis turi atsiųsti pirkimą patvirtinantį dokumentą, kuris turi būti aiškus ir įskaitomas.

  10. Šios akcijos priežiūrą Olympus paveda organizuoti pardavimų skatinimo agentūrą (toliau Agentūra):

  Sales Promotions

  IDA Business & Technology Park,

  Ring Rad, Kilkenny,

  Ireland

  Agentūra turi teisę tvarkyti prižiūrėti ir saugoti visą šios akcijos metu pateiktą informaciją, tokiu būdu, kad būtų garantuota, jog laikomasi taikytinų duomenų apsaugos teisės aktų.

  11. Duomenų apsauga: Visi surinkti duomenys per skatinimo akciją bus naudojami Olympus ir AGENTŪROS išimtinai šios akcijos reikmėms.Gauti duomenys bus apdorojami konfidencialiai ir nebus perduoti, išnuomoti ar parduoti trečiosioms šalims, taip pat nebus taikomi reklamos tikslais.

  13. Prisiregistravus, dalyvis gaus automatizuotą pranešimą elektroniniu paštu, kuriame informuojama, kad paraiška buvo gauta ir dabar yra patvirtinta.

  14. Pavedimas gali užtrukti iki 30 dienų.

  15. Premijos skatinimas yra prieinamas tik pirminiam pirkėjui ir tik viena paraiška vienam asmeniui už vieną gaminį (maks. 10 paraiškos). Paraiškos iš įmonių, organizacijų, perpardavėjų yra neįtraukiamos į šį pasiūlymą.

  16. Olympus pasilieka teisę nepriimti paraiškų tuo atveju jei PVM nebuvo sumokėtas.

  17. Olympus pasilieka teisę atsisakyti netinkamų ir neteisingų paraiškų. Pažeisti, netinkami arba neišsamūs paraiškos ir pirkimo dokumentai yra negaliojantys.

  18. Produktai, kurie išperkami mažmeninio pardavėjo neturi teisės dalyvauti skatinimo akcijoje. Olympus pasilieka teisę patikrinti, ar gaminiai buvo išpirkti pardavėjo remiantis gaminio serijos numeriais, tokiu atveju klientas turės pervesti pinigus atgal į Olympus.

  19. Olympus negali būti atsakingi už šio pasiūlymą neįvykdymą, jei koks nors veiklos sutrikimas yra sukeltas nenumatytų aplinkybių, force majeure, arba dėl bet kurios šalies kaltės teikti veiklos neįmanoma arba veikla negali būti atlikta tinkamai.

  20. Olympus pasilieka sau teisę nutraukti šią skatinimo akciją bet kuriuo metu.

  21. Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su šia akcija, prašome siųsti elektroninį laišką adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com

  22. Į šią akciją įtrauktų gaminių limitas priklauso nuo atsargų kiekio. Jei mažmenininkai negali įvykdyti gaminių užsakymų per akcijos laikotarpį , tai nėra Olympus atsakomybė

  23. Pateikę premijos gavimo paraišką, dalyviai bus laikomi , kad perskaitė ir sutinka su šiomis sąlygomis, taip pat duomenų apdorojimu, be to, užtikrina pateiktų duomenų tikslumą ir išsamumą.

  * Paspaudę "Pateikti" jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su šios akcijos sąlygomis ir nuostatomis ir jūs sutinkate, kad jūsų duomenys bus saugomi pagal duomenų apsaugos įstatymą.
  * Sutinku sukurti paskyrą bendruomenėje MyOlympus** ir priimti MyOlympus naudojimo sąlygas. Aš pareiškiu savo sutikimą, kad mano teikiami asmeniniai duomenys gali būti saugomi, naudojami ir apdorojami Olympus pagal MyOlympus privatumo pranešimą.
  Sutinku prenumeruoti „Olympus Europa SE & Co. KG“ reklaminius el. laiškus ir sutinku, kad šis subjektas tvarkytų mano vardą, pavardę ir el. pašto adresą siekdamas siųsti man asmeniškai pritaikytą ir individualizuotą informaciją bei fotoaparatų ir garso produktų bei susijusių paslaugų pasiūlymus.
  ** Jei jau turite paskyrą "MyOlympus" su šiame reklaminiame skelbime naudojamu el. pašto adresu, paskyra bus atnaujinta.

  *Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, įskaitant elgsenos stebėjimą ir saugojimo laikotarpius, taip pat apie jūsų teises, susijusias su jūsų asmens duomenų tvarkymu, rasite mūsų Privatumo pranešime ir Slapukų politikoje. Jei nebenorite gauti mūsų reklaminių el. laiškų, galite bet kuriuo metu nemokamai atšaukti savo sutikimą spausdami čia. Naujienlaiškio prenumeratos taip pat galite atsisakyti spustelėdami kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje pateiktą prenumeratos atsisakymo nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės jokios įtakos sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.