olympus logo
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych*
Dane osobowe
*
*
*
*
*
*
*
*
Email Content
*
Aby zarejestrować się, musisz mieć co najmniej 18 lat.
DD/MM/YYYY
Dane produktu
Dane produktu
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
* Wysyłając „Formularz zgłoszenia”, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz Warunki i Zasady promocji oraz że wyrażasz zgodę na przechowywanie swoich danych w wersji elektronicznej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych.
* Wyrażam zgodę na założenie konta w serwisie MyOlympus** oraz akceptuję warunki korzystania z serwisu MyOlympus. Zgadzam się, aby przekazane przeze mnie dane osobowe były przechowywane i przetwarzane przez firmę Olympus zgodnie z Polityką Prywatności MyOlympus.
If you wish to receive information on further promotions, put a tick in the box.
If you wish to unsubscribe from receiving marketing materials, please contact us at olympus-unsubscribe@promotion-support.com
** Jeśli posiadasz już konto w serwisie MyOlympus przypisane do adresu e-mailowego użytego w tej promocji, zostanie ono zaktualizowane.

*Więcej informacji na temat przetwarzania danych, w tym śledzenia behawioralnego oraz okresu przechowywania danych, jak również praw odnoszących się do przetwarzania danych osobowych użytkownika, zawiera Powiadomienie o ochronie prywatnościZasady korzystania z plików cookie. Osoby, które nie chcą już otrzymywać wiadomości e-mail o charakterze marketingowym, mogą w dowolnym momencie bezpłatnie cofnąć swoją zgodę, klikając tutaj. Można także zrezygnować z otrzymywania newslettera, klikając łącze rezygnacji znajdujące się u dołu każdego newslettera. Informujemy, że wycofanie zgody nie ma wpływu na legalność przetwarzania w oparciu o zgodę wyrażoną przed jej wycofaniem.