Olympus-Logo OMD-Logo

 

Cashback na tyto skvělé produkty OLYMPUS!

Zakupte některý z následujících produktů v období od 01.05.2018 do 31.07.2018 a získejte bonus.

Formulář pro uplatnění bonusu

Pro uplatnění svého bonusu jednoduše odešlete vyplněný formulář žádosti spolu s dokladem o zaplacení. Žádost musí být přijata do půlnoci 31.08.2018. Po úspěšném odeslání formuláře obdržíte automatický e-mail informující o stavu vaší žádosti. V případě jakýchkoli dotazů nám prosím zašlete e-mail na adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Vyplňte prosím všechna povinná pole označená*
Osobní údaje
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Česká republika
Údaje K Bankovnímu Převodu
*
*
*
*
 
*
  Údaje o produktu
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  *
  *
  DD/MM/RRRR
  Nahrát doklad o nákupu:*
  (jpeg,jpg,pdf,png,tif)Max.8 MB
  *
  Další informace
  *
  To nám pomáhá posílat osobní e-maily, např. na vaše narozeniny.
  Aktualizováno dne 10:45 / 30-kvě-2018

  Podmínky

  1. Společnost OLYMPUS CZECH GROUP, člen koncernu, s.r.o., Evropská 176/16, Praha 6, (dále jen OLYMPUS) pořádá propagační kampaň s bonusy.

  2. Pro uplatnění nároku na bonus musí k nákupům, na základě kterých na něj vznikne nárok, dojít v období od 01.05.2017 do 31.07.2018. Pokladní účtenky musí být vystaveny s datem spadajícím do tohoto období.dobí.

  3. Nároky musí být přijaty do půlnoci dne 31.08.2018. Žádosti podané po tomto datu nemohou být zvažovány.

  4. Tato propagační kampaň se týká pouze následujících bonusových produktů OLYMPUS:

  Objektivy:

  M. Zuiko Digital ED 17mm 1:1.2 PRO (bonus 4600 Kč)
  M. Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 PRO (bonus 4600 Kč)
  M. Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO (bonus 4600 Kč)
  M. Zuiko Digital 25mm 1:1.8 (bonus 1300 Kč)
  M. Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro (bonus 2000 Kč)
  M. Zuiko Digital ED 9‑18mm 1:4.0‑5.6 (bonus 2600 Kč)
  M. Zuiko Digital ED 75–300mm 1:4.8–6.7 II (bonus 2600 Kč)

  Fotoaparáty:

  OM-D E-M5 Mark II (bonus 5200 Kč)
  OM-D E-M10 Mark II (bonus 2000 Kč)
  OM-D E-M10 Mark III (bonus 2000 Kč)

  Všechny objektivy musí být zakoupeny jako jednotlivé produkty a ne v kitu. Objektivy zakoupené v kitu spolu s jakýmkoliv fotoaparátem se pro získání bonusu nekvalifikují. Fotoaparát OM-D E-M10 Mark II/ OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II lze zakoupit jako samotné tělo, ale také v kitu s objektivem. Bonus se pak vztahuje pouze na tělo, nikoliv na objektiv.

  5. Tato propagační kampaň s bonusem se omezuje pouze na nové produkty zakoupené a nárokované v jedné z následujících zemí: Andorra, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Maďarsko, Itálie, Irsko, Lotyšsko, Německo, Litva, Lucembursko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Nizozemsko, Velká Británie. Účastníkům musí být alespoň 18 let a musí být rezidenty jedné z uvedených zemí. Dále musí mít účastníci v zemi nákupu platný bankovní účet.

  6.Tato propagační kampaň s bonusem se týká pouze produktů zakoupených od autorizovaných prodejců Olympus: klikněte zde.

  7. Společnost Olympus nebude zpracovávat nároky vznesené za nákupy propagovaných produktů z druhé ruky, stejně jako za přeshraniční nákupy. Veškerá zdvojení ve jméně, sériovém čísle a/nebo bankovních údajích budou automaticky kontrolována.

  8. Nárok na bonus může být uplatněn pouze na www.olympuscashback.cz.

  9. Pro vznesení nároku na bonus musí účastníci vyplnit všechny příslušné údaje v online formuláři, označené hvězdičkou. Pro převod peněz a jako důkaz o totožnosti účastníka musí být vyplněno jméno a příjmení a bankovní údaje. Pro zasílání aktuálních informací a stavu žádosti a za účelem kontaktování účastníka v případě chybějících nebo nesprávných údajů musí být vyplněna emailová adresa. Společnost Olympus bude ověřovat sériové číslo produktu. Dále musí účastník přiložit celou a čitelnou fakturu/pokladní účtenku od svého bonusového produktu v elektronické podobě.

  10. Společnost OLYMPUS pro účely této propagační kampaně s bonusem pověřila následující reklamní agenturu (dále jen AGENTURA):

  Sales Promotions

  IDA Business & Technology Park,

  Ring Rad, Kilkenny

  Irsko

   

  Tato AGENTURA má právo zpracovávat, kontrolovat a uchovávat veškerá poskytovaná data související s touto promo akcí. Vše způsobem, který garantuje shodu se zákony o ochraně osobních údajů.

  11. Ochrana osobných údajov: Všetky údaje zhromaždené v priebehu propagačnej kampane budú spoločnosťou OLYMPUS a AGENTÚROU používané výhradne len pre účely tejto propagačnej kampane. S takto získanými údajmi bude nakladané ako s prísne dôvernými a nebudú poskytované, prenajímané, predávané tretím stranám ani použité pre reklamné účely.

  12. Po registraci účastník obdrží automatický e-mail s informací o tom, že žádost byla přijata a nyní se ověřuje.

  13. Tato transakce může trvat až 30 dnů.

  14. Propagační kampaně s bonusem se mohou účastnit první kupující a je omezena na jeden nárok na osobu a produkt (max 10 produktů). Z této nabídky jsou vyloučeny hromadné nároky společností, organizací a institucí a nároky distributorů.

  15. Společnost Olympus si vyhrazuje právo odmítnout nárok v případě nezaplacení DPH.

  16. Společnost Olympus si vyhrazuje právo odmítnout chybné nebo nesprávně podané žádosti. Poškozené, nečitelné nebo neúplné žádosti a účtenky jsou neplatné.

  17.V propagační kampani nemohou být nárokovány výrobky vrácené zpět prodejci. Společnost Olympus si vyhrazuje právo podle sériového čísla produktu zkontrolovat, zda produkt byl vráceny prodejci a očekává, že v případě vrácení produktu zákazník spol. Olympus peníze převede zpátky.

  18. Společnost Olympus nebude odpovědná za neplnění této nabídky v případě, že toto neplnění bude způsobeno následnými okolnostmi připsatelnými vyšší moci, což jsou okolnosti, které bez zavinění kterékoli strany způsobí nemožnost plnění nebo dostatečného provedení.

  19. Společnost Olympus si vyhrazuje právo propagační kampaň kdykoli ukončit.

  20. Pokud máte jakékoli dotazy související s touto propagační kampaní, zašlete je prosím emailem na: OLYMPUS@sales-promotions.com.

  21. Tato propagační nabídka platí do vyčerpání zásob. Společnost Olympus není odpovědná za neplnění objednávek propagovaných produktů distributory během propagačního období.

  22. Uplatněním nároku na bonus účastníci potvrzují, že si přečetli a odsouhlasili tyto podmínky, stejně jako způsob, jakým bude nakládáno s jejich osobními údaji, a dále potvrzují přesnost a úplnost poskytnutých údajů.

  * Kliknutím na tlačidlo odoslať potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte soZmluvnými podmienkami tejto propagačnej akcie a súhlasíte, že vaše osobné údaje budú uchované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
  * Souhlasím s vytvořením účtu v komunitě MujOlympus** a souhlasím s Podmínky použití. Souhlasím a dávám souhlas s uložením a použitím mých osobních údajů společností Olympus, podle MujOlympus pravidel na ochranu osobních údajů.
  Přihlašuji se tímto k odběru obchodních sdělení společnosti Olympus Europa SE & Co. KG a souhlasím se zpracováním svého jména a e-mailové adresy těmito subjekty pro účely zasílání personalizovaných a individualizovaných informací a nabídek týkajících se fotoaparátů a audio produktů a přidružených služeb.
  ** Pokud již máte MujOlympus účet s emailovou adresou použitou v této promo akci, váš účet bude aktualizován.

  *Pro další informace o zpracování osobních údajů, včetně sledování chování a lhůt pro uchovávání údajů, stejně jako informace o vašich právech ve vztahu ke zpracování vašich osobních údajů viz naše oznámení o ochraně osobních údajů a zásadách souborů cookies. Pokud si nadále nepřejete dostávat naše obchodní sdělení, můžete svůj souhlas kdykoli a bezplatně odvolat kliknutím zde. Ohlásit z odběru zpravodaje se také můžete kliknutím na odkaz pro ohlášení na konci každého zpravodaje. Pamatujte, prosím, že odvolání vašeho souhlasu neovlivní zákonnost zpracování vašich osobních údajů na základě souhlasu uděleného ještě před odvoláním tohoto souhlasu.